Szybki kredyt na dowód bez krd

Własne mieszkanie czy dom to marzenie większości z nas. Niestety tylko nielicznym udaje się jej spełnić bez pomocy banku czy innych instytucji finansowych. Zazwyczaj na własne cztery kąty pracujemy przez całe życie, spłacając regularnie kredyt hipoteczny. Żeby jednak móc w ogóle o nim myśleć trzeba być wiarygodnym kredytobiorcą. Na owe miano niestety trzeba, jak się okazuje, sobie zasłużyć.

Banki nie pożyczają pieniędzy każdemu i nie jest łatwo o szybki kredyt na okazanie dowodu osobistego (Kurier-bankowy.pl). Dokładnie sprawdzają wszystkich ubiegających się o kredyt, bowiem obawiają się sytuacji, w której klient przestanie spłacać raty kredytowe. Tak zwane złe kredyty stanowią dziś naprawdę spory odsetek. Większość z nich z powodu sytuacji na rynku, zmian jakie się dokonały, kryzysu, który dotknął wiele firm, a tym samym redukcji etatów, likwidacji przedsiębiorstw. Banki są tym samym teraz znacznie bardziej ostrożne i sprawdzają każdego kredytobiorcę bardzo wnikliwie.

Nawet chcąc otrzymać niewielką kwotę pieniędzy trzeba przedstawić szereg dokumentów, nie można zalegać z płatnościami innych zobowiązań, trzeba mieć pozytywną historię kredytową i co najważniejsze zdolność kredytową. Każdy komu bank odmówi jednak udzielenia pożyczki może spróbować szczęścia w instytucjach pozabankowych, które mają w swojej ofercie podobne produkty, jak nie takie same jak banki. Co więcej z pożyczek pozabankowych mogą skorzystać osoby zadłużone, widniejące w KRD, nie posiadające udokumentowanych dochodów czy bezrobotne. Warto zastanowić się nad nimi również w sytuacji, kiedy zależy nam na czasie, szybkim otrzymaniu pieniędzy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*