Świeczki zapachowe produkowane w UE

W ostatnich latach w krajach Unii Europejskiej w tym także i w Polsce wzrosła i nadal rośnie sprzedaż świec zapachowych. Klienci coraz chętniej wybierają produkt droższy wyprodukowany w Europie, ale o lepszej jakości niż produkty pochodzenia azjatyckiego. Rośnie również świadomość klientów odnośnie składu świec i ich bezpieczeństwa dla zdrowia. Oczywiście nie tylko to wpływa na wzrost popularności świec zapachowych wśród Europejczyków.

Człowiek od zawsze czuł się lepiej, swobodniej i był bardziej rozluźniony, gdy odczuwa przyjemny zapach perfum lub kwiatów. Obecnie bardzo popularne i lubiane stały się świece perfumowane, które nie tylko dają wspaniałe ciepło i wprowadzają kojący klimat w pomieszczeniu, ale również dzięki swojemu uwalniającemu się aromatowi dobrze wpływają na nasze samopoczucie.

Osoby prowadzące: salony kosmetyczne, restauracje, hotele, salony masażu i spa doskonale zdają sobie sprawę z tego, że muszą stworzyć przyjemną atmosferę dla klienta by poczuł się jak u siebie w domu. Robi się to nie tylko przez odpowiednią aranżację wnętrza ale również przez dobranie odpowiedniego zapachu w taki sposób by nie odstraszyć, a przyciągnąć ponownie klienta.

Dość częstym zjawiskiem jest wykorzystywanie zapachów które wpina się do kontaktu są to tzw. „odświeżacze powietrza”, które zamiast wprowadzić przyjemny nastrój -negatywnie wpływają na nasze samopoczucie i nasze drogi oddechowe, a to za sprawą syntetycznych substancji szkodliwych dla naszego zdrowia. Przez takie zabiegi szybko można stracić klienta.

By temu zapobiec idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji są świeczki zapachowe i perfumowane, które nie tylko są ładnym i dekoracyjnym elementem wnętrza ale również dają przyjemny płomień ciepła, który stopniowo uwalnia aromat świecy.

Świece zapachowe mogą zarówno niwelować nie pożądane zapachy np. z domowej kuchni lub w restauracji jak i być wspaniałym sposobem na wykonanie domowej aromaterapii, która przez ostatnie lata stała się bardzo popularna. Dlatego warto czasem spędzić romantyczny wieczór przy palących się świecach. W końcu każdy z nas po ciężkim dniu w pracy potrzebuje chwili ukojenia. Poza tym mogą stanowić bardzo ciekawy element wystroju wnętrz, bo obecnie w sprzedaży pojawiają się zapachowe świece ozdobne.

Kwiat zapachowa świeca ozdobna

fot. Świeczka zapachowa ze sklepu Korleone.pl

W naszym kraju jednym z czołowych dystrybutorów na rynku świec perfumowanych i zapachowych jest firma Korleone. Sklep internetowy posiada bardzo szeroki asortyment świeczek zapachowych i perfumowanych, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od orzeźwiających zapachów cytrusowych po kojący zapach lawendy lub zielonej herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*