Świeczki zapachowe produkowane w UE

W ostatnich latach w krajach Unii Europejskiej w tym także i w Polsce wzrosła i nadal rośnie sprzedaż świec zapachowych. Klienci coraz chętniej wybierają produkt droższy wyprodukowany w Europie, ale o lepszej jakości niż produkty pochodzenia azjatyckiego. Rośnie również świadomość klientów odnośnie składu świec i ich bezpieczeństwa dla zdrowia. Oczywiście nie tylko to wpływa na wzrost popularności świec zapachowych wśród Europejczyków.

Człowiek od zawsze czuł się lepiej, swobodniej i był bardziej rozluźniony, gdy odczuwa przyjemny zapach perfum lub kwiatów. Obecnie bardzo popularne i lubiane stały się świece perfumowane, które nie tylko dają wspaniałe ciepło i wprowadzają kojący klimat w pomieszczeniu, ale również dzięki swojemu uwalniającemu się aromatowi dobrze wpływają na nasze samopoczucie.

Osoby prowadzące: salony kosmetyczne, restauracje, hotele, salony masażu i spa doskonale zdają sobie sprawę z tego, że muszą stworzyć przyjemną atmosferę dla klienta by poczuł się jak u siebie w domu. Robi się to nie tylko przez odpowiednią aranżację wnętrza ale również przez dobranie odpowiedniego zapachu w taki sposób by nie odstraszyć, a przyciągnąć ponownie klienta.

Dość częstym zjawiskiem jest wykorzystywanie zapachów które wpina się do kontaktu są to tzw. „odświeżacze powietrza”, które zamiast wprowadzić przyjemny nastrój -negatywnie wpływają na nasze samopoczucie i nasze drogi oddechowe, a to za sprawą syntetycznych substancji szkodliwych dla naszego zdrowia. Przez takie zabiegi szybko można stracić klienta.

By temu zapobiec idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji są świeczki zapachowe i perfumowane, które nie tylko są ładnym i dekoracyjnym elementem wnętrza ale również dają przyjemny płomień ciepła, który stopniowo uwalnia aromat świecy.

Świece zapachowe mogą zarówno niwelować nie pożądane zapachy np. z domowej kuchni lub w restauracji jak i być wspaniałym sposobem na wykonanie domowej aromaterapii, która przez ostatnie lata stała się bardzo popularna. Dlatego warto czasem spędzić romantyczny wieczór przy palących się świecach. W końcu każdy z nas po ciężkim dniu w pracy potrzebuje chwili ukojenia. Poza tym mogą stanowić bardzo ciekawy element wystroju wnętrz, bo obecnie w sprzedaży pojawiają się zapachowe świece ozdobne.

Kwiat zapachowa świeca ozdobna

fot. Świeczka zapachowa ze sklepu Korleone.pl

W naszym kraju jednym z czołowych dystrybutorów na rynku świec perfumowanych i zapachowych jest firma Korleone. Sklep internetowy posiada bardzo szeroki asortyment świeczek zapachowych i perfumowanych, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od orzeźwiających zapachów cytrusowych po kojący zapach lawendy lub zielonej herbaty.

Źródła:
[1] http://kobietyn.eu
[2] https://wirtualny.slask.pl
[3] https://tokefem.jimdo.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*