Pożyczki pod zastaw – Zachodniopomorskie

Coraz więcej osób w Polsce wpada w kłopoty finansowe z powodu kryzysu. Problemy dopadają wszystkich – zarówno pracowników, przedsiębiorców, czy rolników.  Niejednokrotnie do przetrwania gorszego okresu potrzebna jest w takim momencie pożyczka. Niestety nie w każdym przypadku banki są chętne do współpracy.

ziemia pod zastawJak rozwiązać taką kwestię ? Z pomocą przychodzą prywatni inwestorzy i firmy pozabankowe. Dzięki nim można otrzymać na dowolny okres czasu gotówkę. Wymagane jest tylko zabezpieczenie. Najczęściej pożyczki udzielane są pod zastaw nieruchomości, samochodów oraz ziemi. Znalezienie takiej oferty wcale nie jest trudne. Pośrednik finansowy, firma BANKNET (www.banknet.pl) pomoże odszukać konkretną propozycję. Działają nie tylko w Szczecinie, ale także w całym województwie zachodniopomorskim. Wystarczy skontaktować się z konsultantem i przedstawić swoją sytuację.

Pożyczki pod zastaw ziemi ostatnio są bardzo popularną formą zaciągania kredytów. Z tej bezpiecznej formy pożyczania pieniędzy skorzystało już wiele osób. W wielu wypadkach można w szerokim zakresie negocjować oprocentowanie i okresy spłat. Należy jednak bezwzględnie zwracać uwagę na dotrzymywanie umówionych terminów. Zwłoka w spłacie może okazać się bardzo kłopotliwa.

ziemia rolnaTym co szczególnie rzuca się w oczy w przypadku pożyczek pod zastaw jest to, że nie są wymagane żadne zaświadczenia. Nie trzeba tutaj przynosić żadnych potwierdzeń niezalegania z ZUS czy US. Nikogo też nie interesują dochody – czy to z umowy o pracę, czy prowadzenia działalności.  Nie ma czegoś takiego jak zdolność kredytowa. Dodatkowo firmy udzielające takich pożyczek nie sprawdzają słynnych baz dłużników typu BIK, ERIF, czy KRD. Tu panują całkiem inne zasady niż w bankach. Masz nieruchomość o stosownej wartości – otrzymujesz pożyczkę. Wszystko na jasnych i przejrzystych zasadach z umową notarialną. Prosta umowa notarialna ma za zadanie zabezpieczyć wszystkie strony transakcji pożyczkowej.

Rolnicy zainteresowani skorzystaniem z opisanej oferty mogą spróbować w tej firmie wnioskować o pożyczkę pod zastaw ziemi rolnej.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

One Comment on “Pożyczki pod zastaw – Zachodniopomorskie”

  1. Tak się złożyło, że pilnie potrzebuję pożyczyć 200 tysięcy złotych na maszyny do gospodarstwa. Ponieważ mam już trochę zobowiązań bankowych, to nie chcą mi już pożyczyć. Pozostała mi prywatna pożyczka pod zastaw ziemi rolnej. Oczywiste jest, że się boje, żeby nie stracić ziemi. Zależy mi na uczciwej firmie mogącej pochwalić się konkretnymi zadowolonymi rolnikami, którzy skorzystali z oferty.
    Czy możecie mi przedstawić takie referencje ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*