Pożyczka na otwarcie sklepu

W obecnych czasach, by otworzyć jakąś działalność musimy wcześniej poważnie zastanowić się, jaka branża będzie najlepsza. Należy wcześniej zrobić wywiad, by dowiedzieć się, czego potrzebują ludzie w danym regionie. Patrząc na rynek, można stwierdzić, że ludzie zawsze potrzebowali, potrzebują i będą potrzebować sklepów.

Przecież ciągle widujemy tam kolejki, wiemy, że społeczeństwo nigdy nie przestanie kupować. Pożywienie oraz ubrania zawsze będą potrzebne, ponieważ bez jedzenia nie będziemy żyć. Są to rzeczy niezbędne, byśmy mogli normalnie funkcjonować. Dlatego też otwarcie sklepu będzie dobrym rozwiązaniem w każdym miejscu, o ile nie ma tam za dużej ilości supermarketów. Osiedlowe sklepiki również cieszą się ogromną popularnością, gdyż ludzie uwielbiają jadać na śniadanie świeże pieczywo z wędliną czy serem. Zapewne nie chciałoby się im jechać do supermarketu jedynie po takie małe zakupy. Dlatego też otwarcie małego sklepiku, oferującego w miarę niskie ceny na pewno będzie dobrym rozwiązaniem.

Jednak na taką inwestycję musimy posiadać pieniądze. Warto wtedy pokusić się o wzięcie pożyczki pozabankowej. Instytucja pozabankowa bez problemu podpisze z nami umowę pożyczkową (Pozyczkipozabankowe.info). Dzięki temu będziemy mogli wynająć odpowiednie pomieszczenie, zakupić sprzęt oraz artykuły spożywcze. Z takim wyposażeniem będziemy mogli otworzyć własny sklepik. Miejmy nadzieję, że biznes będzie owocny i zarobimy na nim naprawdę dużo. W późniejszym czasie będziemy mogli zatrudnić kogoś, by samemu nie siedzieć przez cały dzień w sklepie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 Comments on “Pożyczka na otwarcie sklepu”

  1. Ja tam odradzam wszelkiej maści pożyczki parabankowe i pozabankowe. Ich oprocentowanie jest tak wielkie, że na samym starcie prowadzenie sklepu staje się nieopłacalne. Od biedy kredyt z banku wyjdzie na styk przy dzisiejszej konkurencji. Nie ma się co łudzić, nowy sklep nie przyniesie od razu wielkich kokosów a pożyczone pieniądze trzeba regularnie spłacać.

  2. OK, odradzacie takie pożyczki pozabankowe, to powiedzcie skąd mam wziąć pieniądze na rozkręcenie sklepu internetowego jak dopiero rozpoczynam biznes. Skończyłem świeżo studia, nie mam własnych pieniędzy a mam dobry pomysł na unikalny sklep – niszowa branża. Banki nie chcą ze mną gadać bo nie mam zdolności kredytowej. CO mam zrobić ?
    Zaczynam szukać w parabankach. Chciałbym pożyczyć 30 tys złotych na dwa lata na raty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*