Popularne kredyty 50/50

Polacy kupują coraz więcej samochodów. Wiele spośród nich to auta nowe klas średnich. W salonach dostępne są rozmaite modele sygnowane różnymi markami. Właścicielem któregoś z nich można się stać między innymi dzięki przystępnemu kredytowi 50/50. Taka właśnie forma finansowania zakupu aut cieszy się naprawdę sporą popularnością. Polega ona na tym, że przy podpisywaniu umowy kupna-sprzedaży klient wpłaca połowę wartości samochodu. Drugą część uiszcza po jakimś czasie – najczęściej po roku. Opisywane rozwiązanie ma wiele zalet docenianych przez klientów.

Zacząć trzeba przede wszystkim od tego, że druga rata nie jest oprocentowana. Poza tym istnieje możliwość, aby spłacać ją w tradycyjnej procedurze kredytowej – czyli po rozłożeniu na jeszcze mniejsze raty. Znakomita większość nowych samochodów jest kupowana w przedstawionym powyżej systemie. To bardzo wygodne rozwiązanie – tym bardziej, że procedury nie są skomplikowane i sprawę można załatwić w przeciągu kilku dni. Przy okazji można sporo zaoszczędzić – jeśli porównać kredyt 50/50 ze zwykłym kredytem w banku.

Oczywiście jak zawsze przy zaciąganiu kredytu trzeba pamiętać o tym, że jego spłata nie powinna być kłopotliwa. Dlatego zanim ktoś sięgnie po pierwszą ratę 50%, powinien mieć w zanadrzu przygotowaną kolejną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*