Papilotki – Europrodukty

Największym eksporterem na świecie są Chiny. Z tego kraju też trafia do Unii Europejskiej olbrzymia ilość towarów. Często odbiegają one jakościowo od norm europejskich, a mimo to trafiają unijny rynek. Co kroć słychać w mediach o jakiejś aferze (czy to mleku ze melaniną, czy innym produkcie), który nie powinien się znaleźć na unijny rynku. Jaka jest tego przyczyny? Po prostu nie da się dokładnie zbadać i skontrolować tak dużej ilości towaru.

Jednak, ludzie coraz częściej kupując produkt sprawdzają jego pochodzenie i coraz częściej omijają chińskie towary – oczywiście pomijając fakt, że często kupujemy chiński produkt nawet o tym nie wiedząc.

Faktem jednak jest, że towary wyprodukowane w Unii Europejskiej często cechuje wyższa jakość, co ma olbrzymie znaczenie szczególnie w przypadku dóbr konsumpcyjnych, a także ich opakowań. Za takie opakowanie można uznać na przykład ostatnio popularne papilotki Sweetdecor. Jakby ktoś nie wiedział to papilotki to nie tylko te do zwijania i kręcenia włosów, papilotki to również takie foremki w których wypieka się babeczki. Obecnie papilotki bardzo dobrze sprzedają się również jako osobny produkt to domowych zabaw w cukiernika, aczkolwiek papilotki najczęściej kupowane są jednak przez firmy cukiernicze i same cukiernie. Oczywiście papilotki to nie jedyny taki produkt, ale jedynie przykład.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*