Nauka poprzez praktykę

Zdanie egzaminu na prawo jazdy to dopiero początek długiej przygody związanej z motoryzacją. Nie ulega wątpliwościom fakt, że zdecydowanie szybciej przyjdzie nam się uczyć, kiedy to przyjdzie nam posiadać własne cztery kółka. Zainwestowanie w nie oznacza jednak konieczność wyłożenia, minimum, kilku tysięcy złotych, by znaleźć coś sensownego.

To oczywiste, że moglibyśmy znaleźć coś w dużo niższej cenie, jednakże nie wydaje mi się, aby taki zakup mógł być w jakikolwiek sposób korzystny. Musimy bowiem wziąć poprawkę na fakt, że sporo zmuszeni będziemy włożyć w różnego rodzaju naprawy. Posiadając stałe zatrudnienie lepszą opcją będzie udanie się do banku po kredyt na dobry i tani samochód, by dzięki dodatkowej gotówce zdobytej w ten właśnie sposób kupić po prostu coś lepszego.

Na uwadze powinniśmy mieć jednak fakt, że kredyt kredytowi nigdy równy nie będzie, toteż oferty różnych banków mogą się względem siebie w znaczny sposób różnić. Dlatego też, zanim to przyjdzie nam odwiedzić jakąkolwiek bankową placówkę, sprawdzić powinniśmy ofertę konkurencji. Okazać może się bowiem tak, że ta będzie dla nas zdecydowanie bardziej korzystna. Istnieje prawdopodobieństwo, że pierwsza decyzja będzie najlepszą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*