Najlepsze F1 forum

Cały świat pasjonuje się tym co kierowcy i ich teamy wyprawiają na torach formuły 1. Praktycznie każdy człowiek, który ma dostęp do mediów wie co to jest F1 i potrafi wymienić jakiegoś kierowcę lub team związany z tym właśnie sportem motorowym. F1 to najbardziej zaawansowane technologie i ogromne budżety na rozwój bolidów oraz co bardzo ważne ogumienia do aut. Wiele z tych rozwiązań po jakimś czasie zostaje adoptowanych to aut seryjnie produkowanych bo F1 to nie tylko same wyścigi, ale także ciągłe prace nad udoskonalaniem i wymyślaniem coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych technologii.

W Polsce F1 popularne było chyba od zawsze jednak w momencie, gdy za kierownicą bolidu BMW Sauber zasiadł nasz rodak, pochodzący z Krakowa, a na stałe mieszkający w Monte Carlo Robert Kubica to można już mówić o prawdziwej Kubicomanii. Polacy pokochali tego skromnego i pełnego wiary w zwycięstwa Krakowianina i stał się on wręcz symbolem naszej narodowej dumy i przykładem do naśladowania prze młode pokolenia kolejnych kierowców marzących o wielkiej karierze za sterami pędzących ponad trzysta na godzinę bolidów.

Powstało także naprawdę wiele portali i co ważne ogromna ilość for internetowych zrzeszających fanów Roberta Kubicy oraz po prostu tych co kochają wyścigi F1. Najlepsze F1 forum każdego dnia odwiedzane jest przez tysiące miłośników tego sportu i nie ma się co temu dziwić ponieważ przypływ adrenaliny jaki niesie ze sobą każdy start jest tak wielki, że każdy chce o tym potem mówić, pisać i dowiadywać się jak najwięcej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*