Kto w Gryfinie porządnie czyści kanapy i tapicerki

Podstawą ambitnego bloga oprócz wcześniej omówionych kwestii domeny, skryptu i hostingu jest jego wygląd. To co czytelnik zobaczy w ciągu pierwszych kliku sekund zdecyduje o tym czy zostanie  czy odejdzie.Bez wątpienia każdemu zależy na tym, żeby jego blog cieszył się jak największą popularnością. Żeby tak faktycznie było nie wystarczy tylko pisać ciekawe rzeczy. Odpowiednio przygotowany szablon jest bardzo istotną częścią całości przedsięwzięcia. Skąd zatem wziąć oryginalną skórkę na bloga. Oczywiście najlepiej by było, gdyby wygląd bloga zaprojektować i zrobić samemu. To wyższa szkoła jazdy –  niestety, nie jest to proste i nie wszyscy będą mogli to wykonać. Dlatego dobrym pomysłem dostępnym dla wielu jest też wykorzystanie istniejącego templatu i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Wystarczy tylko trochę pracy i już można pochwalić się oryginalnym wyglądem jak. np. zaprzyjaźniony blog o Szczecinie.

Każdy kto jednak nie jest w stanie dopracować tego we własnym zakresie ma dwa rozwiązania. Zlecenie bądź zakup stosownego szablonu lub pobranie istniejącego, udostępnianego  przez wiele witryn. Zainstalowanie ogólnodostępnego,  znanego wyglądu może też niejednokrotnie mieć plusy. Upodobnienie się do innego, znanego blogera nie musi być niczym złym, a może przysporzyć czytelników.

Aby pomóc tym mniej zorientowanym w tworzeniu szablonów, opublikujemy w kolejnym artykule najciekawsze adresy stron udostępniających za darmo skórki na blogi oparte na skrypcie WordPress.

Jeśli zajmujemy się projektowaniem stron to nie zapominajmy żeby siedziec na czystej tapicerce. Trzeba czyścić fotele, kanapy, narozniki i tym podobne meble. Jeśli nie chce nam się robić samemu, a mieszkamy w okolicach Gryfina to możemy skorzystać z usług firmy – Czyszczenie kanap Gryfino – Czysto.szn.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*