Kredyty mieszkaniowe dostają nieliczni

Jak szybko i w krótkim czasie dostać pieniądze? Co zrobić, żeby nie być sprawdzanym w BIK-u? Jak nie stracić szansy na świetne mieszkanie po naprawdę niskiej cenie?

Na te wszystkie pytania odpowiedzi można znaleźć w gazetach, na stronach internetowych, specjalnych serwisach czy forach kredytowych. Jedno jest pewne, wcale nie tak łatwo zdobyć w bardzo krótkim czasie potrzebną gotówkę. Szybka pożyczka to bardziej mit niż praktyka. Przynajmniej jeśli chodzi o banki, które mają obowiązek i same się tego pilnują, żeby sprawdzać dokładnie każdego klienta. A jak wiadomo taka weryfikacja danych, nawet przy niewielkiej kwocie, pożyczce okolicznościowej potrafi trwać kilka dni. Oczywiście nie ma to jak mieć odłożone pieniądze na czarną godzinę, ale kto takie posiada? Zawsze wydaje nam się, że gdyby cokolwiek się wydarzyło to bank udzieli nam przecież pomocy, jednakże jak wynika z najnowszej praktyki – jesteśmy w  błędzie.

Dziś kredyty mieszkaniowe lub pożyczki pozabankowe na kupno samochodu  dostają nieliczni, do tego muszą spełnić szereg wymogów, takich jak chociażby posiadanie wkłady własnego. Pożyczka okolicznościowa, nawet niewielka pożyczka na święta czy pożyczka noworoczna wymaga złożenia stosowanego wniosku, z wszystkimi danymi, które muszą zostać potwierdzone. Oczywiście sprawa wygląda trochę lepiej jeśli udamy się zamiast do banku to do instytucji pozabankowej, albo skorzystamy z pomocy osoby prywatnej. Jednakże większość z nas traktuje te możliwości jako wyjście ostateczne, bowiem w każdej innej instytucji trzeba liczyć się z wyższym oprocentowaniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*