Kredyt pod zastaw samochodu

Trudności związane z założeniem firmy

Założenie własnej firmy nie jest w żaden sposób prostą czynnością. Każdy kolejny rząd obiecuje uproszczenie związanych z tym procedur, jednakże tak właściwie żadnemu z nich nie udało się to w stu procentach. Brakuje u nas takiego obrazu, jaki to przyszło mi spotkać w Wielkiej Brytanii.

Tam po prostu wszystkie sprawy można załatwić przez Internet, tudzież przy jednym okienku. Jak to wygląda u nas? Powiem szczerze, że odrzucająco. Kolejnym często spotykanym problemem jest ten bezpośrednio związany z finansowaniem. Za to państwo co prawda już nie odpowiada, lecz dotacje udzielane przez Urzędy Pracy mogłyby być przydzielane zdecydowanie szybciej. Okres oczekiwania i tutaj nie należy do najkrótszych. Nie dziwi mnie więc specjalnie fakt, że coraz więcej osób decyduje się na kredyt gotówkowy pod zastaw samochodu (Banknet.pl) lub różne inne pożyczki bankowe, które to ten problem mają załatwić.

Zadłużanie się już na samym początku działalności nie jest jednak, według mnie, możliwie najlepszym wyjściem. Należy bowiem mieć na uwadze fakt, że wchodzimy w ten biznes z długiem, który to przecież będzie trzeba spłacić wraz z odsetkami. Czasem jednak nie mamy już innego wyjścia i jest to jedyna opcja, jaka nam pozostaje. Pozostaje życzyć, by biznesplan miał odzwierciedlenie w rzeczywistości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*