Kredyt hipoteczny tylko w PKO BP

Kredyty hipoteczne ma w swojej ofercie prawie każdy lub tak naprawdę chyba każdy szanujący się Polski bank. Co prawda kryzys na świecie, a co za tym idzie także spowolnienie rozwoju gospodarczego w Polsce ostro przyhamowały budownictwo mieszkaniowe to i tak trwa zażarta walka banków o każdego klienta na kredyt hipoteczny.

Oczywiście banki są zawsze miłe tylko wtedy, gdy starają się o klienta, a gdy już go złapią to zaczyna się całkiem inna śpiewka. Wystarczy malutkie spóźnienie z spłatą raty i bank zamienia się w krwiopijcę, który nie wnika czemu ktoś nie zapłacił raty na czas. Każda rata za kredyt hipoteczny w banku musi być spłacona w terminie, co do złotówki wraz ze wszystkimi odsetkami. Banku nie interesuje czy ktoś ma jakiś akurat problem finansowy czy nie.

Polacy ciągle ufają widać czemuś co kojarzy im się z naszym krajem, a nie wykupionymi przez zagraniczne koncerny instytucjami. Dlatego sporo osób uważa, że jeśli kredyt na mieszkanie to tylko kredyt hipoteczny w banku PKO BP bo to najlepszy, największy i najbardziej bezpieczny bank w naszym kraju. W sumie nie ma się co takim opiniom dziwić bo Polacy to jednak patrioci i kochają swój kraj i nie zawsze myślą racjonalnie czy dobrze robią. Przykładem z naszej historii na to , że najpierw robimy ,a potem myślimy sa wszystkie stłumione powstania i zrywy, które do niczego nie doprowadziły. Ale to temat na całkiem inny artykuł i inny dział…

Obiektywnie można stwierdzić, że kredyt hipoteczny PKO BP to ciekawe rozwiązanie i oferta tego banku rzeczywiście pozytywnie wybija się na tle innych ofert.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*