Forum muzyczne

Forum muzyczne, choć nazwa na to wskazuje, z zasady dotyczy nie tylko muzyki. Wprawdzie prymarnym jego założenie jest muzyka i wszystka co z nia związane, na takim forum znajdziemy także szereg innych informacji, mniej lub bardziej istotnych.

Co zatem oferuje forum muzyczne dla dj oraz producentów muzycznych. Ano przede wszystkim informacje i wiadomości ze świata brzmień, melodii, śpiewów itp., czyli newsy wydawnicze, informacje o wykonawcach, teksty, terminy koncertów, informuje o zbliżających się muzycznych wydarzeniach.

Poza tym na forum mamy możliwość posłuchania za darmo muzyki a nawet pobrania mp3. Ale to nie wszystko. Społeczność forum, które jest już dobrze rozwinięte, dba o siebie nawzajem i jak zostało to zaznaczone na początku tekstu, więc na forum są umieszczane rzeczy nie związane z muzyką, lub o bardzo odległych muzycznie konotacjach.

Może zatem z takiego forum poświęconego muzyce dowiedzieć się np. jak za darmo zjeść w MacDonald’sie, jak  poderwać szmulkę na imprezie, jak poprosić dziadka ze stacji aby na swój koszt zatankował nam samochód, i o wielu innych bardziej lub mniej przydatnych rzeczach.

Sami tez możemy podzielić się swoimi życiowymi doświadczeniami, czy to związanymi z jakims koncertem czy innym przeżyciem muzycznym, czy z imieninami u cioci Jasi.

Dodatkowo większość forów jest zaopatrzona w czat, więc na bieżąco można się wymieniać krótkimi informacjami z pozostałymi użytkownikami forum, czy po prostu zabijać czas w pracy rozmową o wszystkim i o niczym. Forum muzyczne daje nieograniczone możliwości kontaktów interpersonalnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

One Comment on “Forum muzyczne”

  1. Pingback: Forum muzyczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*